TISKOVÁ ZPRÁVA

 

hlavní stránka

 

Před více než rokem začaly přípravy na nový projekt divadla TA FANTASTIKA – crazy muzikál  „LÁSKA  JE  LÁSKA“, autorů Ondřeje Soukupa, Gábiny Osvaldové a Antonína Procházky.

 

Tvůrčí tým a  obsazení nebylo producenty vybráno náhodně! Celý muzikál je koncipován tak, aby v něm zaznělo téměř 22 největších hitů LUCIE BÍLÉ.

Z tohoto důvodu nebude také její role vůbec alternovaná a v každém představená bude hrát vždy LUCIE BÍLÁ.

V dalších rolích vystoupí v alternacích Vilém ČOK, Martin POŠTA, Kamil STŘIHAVKA, Petr KOLÁŘ, Václav BÁRTA – NOID, Vladimír MAREK, Viktor DYK a další pěvecké i herecké hvězdy.

 

O čem je  představení ?

ONA, hlavní postava příběhu ze současnosti v podání Lucie Bílé,  není spokojena s tím, jak ji autor napsal, a tak se rozhodne fušovat mu do řemesla. Díky divadelnímu triku se octne v mládí svého bohémského tatínka a snaží se ho převychovat, aby ovlivnila svůj osud. Deset rozepsaných charakterů je bláznivě propojeno v crazy příběhu, jehož motto je:  Svůj osud nezměníš!       Vše co se stane se má stát.

V Česku se většinou hrají muzikály romantické, historické nebo takové, které slibují závažnější témata. Představení Láska je láska je jiné. Odehrává se v současnosti a měla by to být legrace. Je to příběh divadelní postavy, která není spokojena s tím, jak ji vytvořil autor. Rozhodne se, že se sama přepíše," říká režisér Antonín Procházka, který napsal i libreto.

 

Muzikál Láska je láska, má premiéru 28. února 2005. Hraje se vždy v pondělí, v úterý a ve středa od 18 hodin a v Divadle Ta Fantastika se střídá s muzikálem Excalibur, který se hraje vždy v pátek a v sobotu. Předprodej vstupenek v Divadle Ta Fantastika, v TICKETART a v TICKETPRO.

 

Dále na začátku listopadu vydala společnost Monitor EMI CD Láska je láska s největšími hity Lucie Bílé, z nichž většina zazní i v muzikálu. Slavnostní křest CD proběhl 25. listopadu 2004 v Divadle Ta Fantastika a samotné CD už dosáhlo takového prodeje, že hned po křtu obdržela Lucie Bílá rovnou platinovou desku.

 

 

 

Písničky z muzikálu
 1. PŘEDEHRA
 2. ZPÍVAŠ MI REQUIEM ( „ONLY ONE WOMEN“ )
 3. PÍSKOVEC - ( „YOU DON´T HAVE TO SAY“ )
 4. TANGO V OPEŘE
 5. ÚTĚK
 6. JINAK TO NEBUDE
 7. BRANIBOŘI V ČECHÁCH
 8. MISS ARIEL
 9. NOVAMBA ( Hudba : Tadeáš Věrčák )
10. APATYKA
11. VOKURKY
12. AMOR MAGOR - ( „STUPID CUPID“ )
13. ZÁZRAK
14. ANDĚL A ĎÁBEL - („MOCKUNG BIRD“ )
15. TOLIK VÍNKA
16. O CIKÁNSKÉM PLÁČI
17. TROUBA - ( „RELEASE ME“ )
18. HVĚZDY JAKO HVĚZDY - („DREAM A LITTLE DREAM OF ME“ )
19. TICHÝ DEŠŤ - ( „RHYTHM OF THE RAIN“ )
20. LÁSKA JE LÁSKA
21. NOC JE JAK SATÉN - ( „NIGHT IN WHITE SATIN“ )

 

Obsazení

Ona         Lucie BÍLÁ

On           Vilém ČOK / Radim SCHWAB

tatínek    Martin POŠTA / Jan ZADRAŽIL

maminka Helena DYTRTOVÁ /Gabriela VERMELHO

Kulpová   Zlata KINSKÁ /Jana ZENÁHLÍKOVÁ

Eržika      Michaela ZEMÁNKOVÁ / Tereza HÁLOVÁ

Bobo       Kamil STŘIHAVKA / Marcel JAKUBOVIE

kapelník                                                                                       Václav BÁRTA / Jan GAJDOŠ

Vávra       Vladimír MAREK / Radim KALVODA

maďar     Petr KOLÁŘ / Viktor DYK

kluk         Jan BATTĚK / Janek ČÍŽKOVSKÝ

tanečnice                                                                                     Kristina KLOUBKOVÁ / Jitka DOLEŽELOVÁ

tanečník                                                                                       Radomil TREFNÝ /  Petr NOVOTNÝ

 

www.tafantastika.cz

www.laskajelaska.cz

 

Kontakt: PR Ex voto, 235 363 135, Monika Rychtaříková, monika@exvoto.cz