hlavní stránka
Monitoring z tisku

Vilda Čok bude manželem Lucie Bílé
Zdroj: Právo
Datum: 15.02.2005

Stane se tak 28. února v divadle Ta Fantastika při premiéře muzikálu Láska je Láska.
"Bude legrace. Režisér muzikálu Tonda Procházka má pověst českého Woodyho Allena. Po muzikálech Krysař, Johanka a Excalibur se už v divadle cítím vlastně jako doma. Tentokrát je to i dost o činohře. Jen na začátku máme s Luckou deset stránek scénáře mluveného slova. Hraju ťunťu, který svoji manželku zbožňuje tak dlouho, až mu rupnou nervy," svěřuje se Vilém Čok (na snímku).
Duší rocker je rád, že už si lidi u nás zvykli na to, že se spousta muzikantů musí věnovat i jiným oborům, aby se uživili. "Už proto, že je náš stát tak malé pískoviště, si na něm všichni kumštýři najednou plácat bábovičky nemohou. A když, tak jednou za čas. Peníze za muzikály jsou samozřejmě milý, a můžu navíc upřímně říct, že mě strašně baví v nich účinkovat."
Vilém Čok prožívá opravdu plodné období, protože do světa nedávno vypustil dlouho pilované sólové album a už teď se těší, jak v květnu s novou kapelou vyrazí na koncerty.
"Na desce Běž pro ty šproty jsem dělal tři roky. Chtěl jsem, aby byla dobrá.
I v tom mi pomohly muzikály, protože jsem nemusel honit termín vydání desky a mohl jsem na ní dělat absolutně nezávisle. Nerad se nechávám při nahrávání svazovat," vysvětluje Vilda.
"Novou zkušeností pro mne bylo také angažování klávesáka a programátora z Přerova. Komunikovali jsme spolu po internetu a dlouho jsme se osobně vůbec neznali. Užijeme se na koncertech a já budu, na rozdíl od hraní s Pražským výběrem, jen stát za mikrofonem a zpívat," dodává. Současná image s čepicí obšitou knoflíky bude jistě přinášet Vildovi štěstí i nadále.

zpět
nahoru
Aktuální termíny a vstupenky najdete na stránkách divadla TaFantastika. návrh a realizace laskajelaska.cz