hlavní stránka
Obsazení
Ona Lucie BÍLÁ
On Vilém ČOK / Radim SCHWAB
tatínek Martin POŠTA / Jan ZADRAŽIL
maminka Helena DYTRTOVÁ /Gabriela VERMELHO
Kulpová Zlata KINSKÁ /Jana ZENÁHLÍKOVÁ
Eržika Michaela ZEMÁNKOVÁ / Tereza HÁLOVÁ
Bobo Kamil STŘIHAVKA / Marcel JAKUBOVIE
kapelník Václav BÁRTA / Jan GAJDOŠ
Vávra Vladimír MAREK / Radim KALVODA
maďar Petr KOLÁŘ / Viktor DYK
kluk Jan BATTĚK / Janek ČÍŽKOVSKÝ
tanečnice Kristina KLOUBKOVÁ / Jitka DOLEŽELOVÁ
tanečník Radomil TREFNÝ / Tomáš KUŤÁK

Realizační tým

Ondřej Soukup, hudební skladatel a producent
Autor hudby k řadě divadelních projektů a dvaceti celovečerním filmům. Film „Kolja“ získal v roce 1997 cenu Americké filmové akademie „Oskar“ za nejlepší zahraniční film. Muzikál „Johanka z Arku“ Ondřeje Soukupa byl v roce 2002 jako jediný neanglický muzikál vybrán na světový festival muzikálového divadla v Cardiffu. Ondřej Soukup napsal hudbu ke třem nejúspěšnějším CD české „Zlaté slavice“ Lucie Bílé.
Gabriela Osvaldová, textařka
Spoluautorka úspěšného muzikálu „Johanka z Arku“. Napsala také texty ke čtyřem nejlepším CD české „Zlaté slavice“ Lucie Bílé. (Missariel,Album,Hvězdy jako hvězdy, Jampadampa). Její písně byly opakovaně oceněny titulem „Píseň roku“.
Antonín Procházka, herec, dramatik a režisér
Antonín Procházka – herec, dramatik a režisér. Od roku 1977 je hercem plzeňského divadla. Po zkušenostech s vlastním autorským divadlem začal psát komedie. Hned jeho první hra Klíče na neděli dosáhla 100 repríz a na Divadelních aktualitách v Praze získala diváckou cenu (autor sám cenu za herecký výkon). Všechny jeho komedie se těší mimořádnému zájmu obecenstva. Svědčí o tom nejen vysoký počet repríz, ale i divadelní ankety, kde Procházkovy komedie každý rok s obrovským náskokem dostávají největší počet diváckých hlasů. Antonín Procházka umí napsat vtipný dialog a komediální situace, které většinou gradují až do grotesky. Kdyby jeho mateřštinou byla angličtina byl by to velice slavný a bohatý autor.
Lucie Bílá, zpěvačka a herečka
V současné době největší pop-star a muzikálová hvězda v České republice. Na hudební scéně působí od roku 1986, nejdříve ve špičkových rockových kapelách, poté v úspěšných muzikálových projektech jako např. Les Miserables, Zahrada rajských potěšení, Dracula, Krysař, Johanka z Arku a Excalibur. Dále účinkovala v prestižních projektech vážné hudby v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro 1998. Současně natočila 9 samostatných desek, účinkovala v hlavních rolích 10 filmů, 6 x získala cenu Grammy jako zpěvačka roku v České republice a 6 x absolutní cenu Tý - tý pro vůbec divácky nejoblíbenějšího umělce České republiky. Kromě umělecké práce se věnuje velmi intenzivně a pravidelně charitativní činnosti a systematické práci s handicapovanými dětmi.
James Terence Webb, choreografie a light design
Dana Gregorová, choreografie
nahoru
Aktuální termíny a vstupenky najdete na stránkách divadla TaFantastika. návrh a realizace laskajelaska.cz